Sv. Mikuláš navštívil medzi prvými Klub dôchodcov na Levočskej ulici v Spišskej Novej Vsi. Členovia Klubu dôchodcov spolu strávili príjemný čas pri punči a dobrej hudbe.
Mohlo by sa vám páčiť
-
Koncert barokovej hudby
8 mesiacovV Kostole Nepoškvrneného počatia Panny Márie v Spišskej Novej Vsi sa uskutočnil výnimočný koncert Ghirlanda sacra, na ktorom zaznela virtuózna baroková talianska hudba v podaní renomovaného ansámblu Le nuove musiche. Ako sólistky sa predstavili Hilda Gulyás a Jarmila Vantuchová. Pozvanie prijal aj vzácny hosť, ktorý sa predstavil hrou na barokové husle, Peter Spišský.
-
Charita pomáha
1 rokSpišská katolícka charita je najväčší neverejný poskytovateľ sociálnych služieb na Slovensku. Ročne pomáha viac ako 50 000 ľuďom v núdzi. V prvú adventnú nedeľu sa uskutoční v kostoloch po celom Slovensku zbierka pre charitu. Ľubovoľným príspevkom môžu pomôcť 1. decembra aj Novovešťania.
-
Víkend elektromobility
2 rokyObchodné centrum Madaras pripravilo v dňoch od 14. do 17. septembra vo svojich priestoroch víkend elektromobility. Podujatím chceli upriamiť pozornosť na nové alternatívne a udržateľné formy dopravy.
