V domove dôchodcov v Spišskej Novej Vsi sa oslavoval Juniáles. Nechýbal chutný guláš a príjemná hudba v podaní speváckej skupiny Lipa. Dôchodcovia si užili príjemnú atmosféru a boli vďačný personálu za zrealizovanie tohto pekného dňa.
Mohlo by sa vám páčiť
-
Reforma školstva – vzdelávanie učiteliek
10 mesiacovVeľká reforma školstva prináša okrem zmeny pre žiakov aj výzvu pre učiteľov. Pedagógovia sa musia naučiť, ako vlastne učiť. V rámci programu inovačného vzdelávania sa 17. apríla v Základnej škole na Komenského ulici uskutočnilo vzdelávanie učiteliek, ktoré od septembra začnú na základných školách v Spišskej Novej Vsi učiť po novom najmladších prvákov.
-
Pozvánka na Tajomnú Levoču
2 roky17. augusta v Levoči štartuje 23. ročník festivalu Tajomná Levoča, ktorý sa uskutoční na Námestí Majstra Pavla. Na návštevníkov čakajú tri dni plné pestrého programu. Na pódiu vystúpia spevák Štefan Štec, operné trio Gioia, Adam Ďurica, Majk Spirit, ale i mnoho ďalších interpretov a folklórnych súborov.
-
Pozvánka na Vianočný trh
1 rokPestrá gastronomická ponuka aj tradičný kultúrny program. Vianočný trh si budete môcť vychutnať už počas tohto víkendu.