Vianočnými akadémiami sa začalo odvíjať krásne sviatočné obdobie. Deti a učiteľky v ZŠ na Hutníckej ulici vystúpením potešili svojich najbližších.
Mohlo by sa vám páčiť
-
Práce na obnove trávnika finišujú
2 rokyPráce na obnove futbalového ihriska s umelým trávnikom napredujú. Nový trávnik je už položený, okolo ihriska budujú nové oplotenie a v najbližších dňoch postavia aj novú tribúnu. Rekonštrukciu realizuje Správa telovýchovných zariadení v SNV a podľa jej riaditeľa ju stihnú zrejme ukončiť v predstihu.
-
Večerný beh mestom Spišská Nová Ves najlepšie zvládli Zimmermann a Piliarová
2 mesiaceVečerný beh mestom Spišská Nová Ves sa v piatok 29. mája uskutočnil už po tridsiaty štvrtýkrát. Víťazstvá v hlavných kategóriách mužov si odniesli Roman Chmeľ do 39 rokov a Marián Zimmermann do 49 rokov. Medzi ženami do 39 rokov bola suverénne najrýchlejšia Laura Piliarová.
-
Daroval krv po stýkrát
4 mesiaceOd študentského ulievania sa zo školy až po jubilejnú stovku. Novovešťan Vladimír Ivan daruje krv už tri desaťročia a za svoju nezištnú pomoc si čoskoro prevezme najvyššie ocenenie – Kňazovického plaketu. Skromného darcu, pre ktorého sa pomoc druhým stala prirodzenou súčasťou života, prekvapil jeho kamarát aj naša kamera.
