Ani tento rok nechýbal v posledný májový piatok tradičný Večerný beh mestom Spišská Nová Ves. Už 32. ročník podujatia vyhrali v hlavných kategóriách Juraj Hvizdoš a Denisa Baluchová.
Mohlo by sa vám páčiť
-
BASKETBAL: Vysoká prehra Rytierov s Interom
1 rokV 31. kole najvyššej basketbalovej súťaže mužov Spišskí rytieri doma prehrali s Interom Bratislava 76:94. Po tejto prehre zostali Spišiaci na šiestom mieste tabuľky Tipos SBL s bilanciou 16 víťazstiev – 15 prehier. Najbližšie sa Rytieri predstavia v sobotu v Bratislave proti tímu NEXTGEN Slovakia.
-
Gymnastika sa stala ich súčasťou
2 rokyŠportovci v gymnastike nachádzajú množstvo výhod, či už ide o tie zdravotné, kondičné alebo aj tie, vďaka ktorým môžu neustále posúvať svoje limity. Tento šport učaroval aj dievčatám z Gymnastického klubu Spiš.
-
FLORBAL: Deväť gólov a prvé víťazstvo pre Spišiačky
2 rokyFlorbalistky Spišskej Novej Vsi sa po dvoch tesných prehrách u súperiek konečne dočkali víťazstva. V domácom prostredí zdolali hráčky Fiľakova 9:3 a po prvom bodovom zisku v sezóne sa posunuli v tabuľke na piate miesto.
