Športový klub basketbalu dievčat SNV v spolupráci s Centrom voľného času usporiadalo jarný turnaj v basketbale. Do športovej haly si prišli zahrať dievčatá z prvého aj druhého stupňa z rôznych základných škôl v Spišskej Novej Vsi.
Mohlo by sa vám páčiť
-
Florbal chlapcov zo stredných škôl
1 týždeňV Spišskej Novej Vsi sa každoročne koná postupová súťaž vo florbale. Tohto roku si do športovej haly prišlo zahrať deväť chlapčenských družstiev z deviatich stredných škôl v našom okrese. Víťazom boli odovzdávané poháre ako aj medaile podľa umiestnenia. Ďalšie kolo tejto súťaže bude v priebehu budúceho týždňa v Košiciach.
-
FLORBAL: Kométy zo Spiša doma dvakrát zvíťazili
1 týždeňFlorbalistky FBK Kométa Spišská Nová Ves vstúpili úspešne do semifinále play-off extraligy žien. S tímom FBK Harvard Partizánske si v domácom prostredí poradili 6:5 po predĺžení a 4:2 a ak zvíťazia aj najbližšiu sobotu na palubovke súpera, postúpia do finále.
-
HOKEJ: Spišiaci odvrátili záver sezóny a ešte žijú vo štvťfinále.
8 hodínHokejisti Sp.Novej Vsi odvrátili koniec sezóny v ktorej sa už víťazstvom v základnej časti zapísali do historických štatistík extraligy. V piatom zápase štvrťfinálovej série play-of zdolali doma hráčov Zvolena 3:2 a stav série znížili na 2:3. O vyrovnanie série sa pokúsia v piatok vo Zvolene.