Spišskí rytieri svoje učinkovanie v Severoeurópskej basketbalovej lige domácou prehrou s bulharským tímom Spartak Pleven 88:99. Znamená to, že zverenci trénera Tea Hojča skončili vo svojej skupine na poslednom mieste s bilanciou 1 víťazstvo a 7 prehier.
Mohlo by sa vám páčiť
-
Šport – futbalový turnaj Karola Poláka
12 mesiacovSpišská Nová Ves bola dejiskom už 20. ročníka finálového turnaja Pohár Karola Poláka, v ktorom sa prezentujú deti a mládež z 52 Centier pre deti a rodiny z celého Slovenska. Víťazom sa stali hráči Prešovského samosprávneho kraja.
-
Šport Hokej Žiak a Romaňák bilancujú víťazstvo na Nemeckom pohári
7 mesiacov
Hokejisti Sp. Novej Vsi sa už niekoľko dní poctivo pripravujú na dva domáce zápasy, ktoré odohrajú vo Tiposbet aréne v piatok s Nitrou a v nedeľu s Novými Zámkami. Počas novembrovej pauzy mali povinnosti v dvoch reprezentačných tímoch Slovenska až štyria hokejisti zo Sp. Novej Vsi. -
FUTBAL: Prvý gól mladíka Tardu a predĺženie víťaznej série Spišiakov
2 mesiaceFutbalisti Spišskej Novej Vsi predĺžili sériu víťazných zápasov na päť. V 24. kole III. ligy skupiny Východ doma zvíťazili nad lídrom tabuľky Slávia TU Košice 3:1 (2:1) a dokázali, že majú kvalitu zdolať aj najlepšie tímy súťaže. V tabuľke sú Spišiaci na štvrtom mieste o jediný bod za druhým Vranovom a treťou Sninou.