Prinášame deviatakom informácie ohľadom prijímacích konaní na Cirkevnom gymnáziu Štefana Mišíka v Spišskej Novej Vsi. Už niekoľko rokov po sebe má gymnázium 100 percentnú úspešnosť pri prijímaní žiakov na vysoké školy. Deň otvorených dverí sa tu bude konať 4. februára 2025.
Mohlo by sa vám páčiť
-
Školenie lyžiarskej záchrannej služby
1 rokZáchranári z oblastného strediska Slovenský raj vykonávajú okrem záchranných akcií a preventívnej činnosti aj lyžiarsku záchrannú službu v lyžiarskych strediskách. Pre finančnú náročnosť a nedostatok personálneho obsadenia školia záchranári aj zamestnancov lyžiarskych stredísk. Pred pár dňami absolvovali takéto školenie aj vlekári v stredisku SKI GUGEL Mlynky.
-
Prvá Novovešťanka
4 mesiacePrvou novovešťankou v roku 2025 sa stala malá Emka Jasečková, ktorá sa narodila v Spišskonovoveskej nemocnici šiesteho januára na troch kráľov o 1. hodine a 20. minútach v noci. Rodičov ako aj Emku prišiel navštíviť aj zástupca mesta, viceprimátor Dávid Demečko aby všetkým zablahoželal. Obidvaja rodičia boli z tejto návštevy veľmi šťastní. S personálom nemocnice sú taktiež nadmieru spokojní.
-
GUS – Tvorivé dielne
1 rokPočas týždňa jarných prázdnin si deti v Galérii umelcov Spiša môžu vyskúšať rôzne tvorivé dielne. Môžu prísť jednotlivci alebo celé skupiny. Galériu navštívila aj ZUŠ Rosnička.