Po úspešnom projekte Kaviareň Domovina v Spišskej Novej Vsi otvorili v DSS v Hodkovciach Bistro Domovina. Obsluhovať v ňom budú obyvatelia domova, čo im pomôže zlepšovať sa v sociálnych kontaktoch a zručnostiach.
Mohlo by sa vám páčiť
-
Slovenský raj – znečistenie vôd
3 mesiaceČistota vôd v Slovenskom raji sa za posledné roky citeľne zhoršila. Rada národného parku sa preto zišla na pracovnom stretnutí so starostami okolitých obcí, aby pomohla riešiť situáciu s nefunkčnými alebo zle fungujúcimi čističkami odpadových vôd.
-
HOKEJ: Bezzubý útok a tretia prehra proti Slovanu
5 mesiacov
Hokejisti Spišskej Novej Vsi stále neprežívajú dobré obdobie. So Slovanom Bratislava prehrali 2:5 čo bola ich šiesta domáca prehra v sezóne. Rovnako tretia prehra z posledných štyroch zápasov znamená nepríjemné 10. miesto v tabuľke Tipsport ligy. -
Deti zdobili Veľkonočný stromček
2 rokyPočas Veľkonočného obdobia sa rozhodli učiteľky s detičkami z Materských škôl prísť vyzdobiť stromčeky pred Radnicou v Spišskej Novej Vsi. Deti mali k dispozícii vlastné výrobky a mohli sa kreatívne vyblázniť.
