Mesto plné detí

Centrum Spišskej Novej Vsi sa v piatok 29. mája premenilo na veľké detské mesto plné hudby, tanca, divadla a zábavy, ale aj hravej edukácie. Pri príležitosti Medzinárodného dňa detí pripravilo mesto a Mestské kultúrne centrum v spolupráci s ďalšími inštitúciami podujatie ,,Mesto plné detí.“ Svoj sviatok si aj tento rok užili naplno stovky detí a domov odchádzali s peknými zážitkami.

Scroll to top