Zimný štadión v SNV ožil v stredu 11. februára hudbou, dobrou náladou a najmä pestrofarebnými kostýmami. Centrum voľného času tu pre deti pripravilo tradičný karneval na ľade. Ten prilákal tentokrát takmer 200 detí.
Mohlo by sa vám páčiť
-
Babie leto so spevom
2 rokyV koncertnej sieni Reduty sa vo štvrtok 5. septembra uskutočnil 7. ročník okresnej prehliadky speváckych súborov seniorov pod názvom Babie leto so spevom. Na pódiu vystúpili členovia základných organizácií JDS z okresu Spišská Nová Ves. Na prehliadke sa prezentovali aj domáci spišskonovoveskí seniori, ktorí so svojim originálnym retro vystúpením tradičnú folklórnu prehliadku príjemne spestrili.
-
Prestavba železničného vodojemu
1 rok
Po novom sa vo vodojeme plánuje galéria s vyhliadkovou plošinou, park s výstavou sôch, botanická záhrada, stála expozícia histórie železníc a Eko objekt s interaktívnym priestorom. Ide o filantropický projekt, kde sa bude môcť široká verejnosť stretávať celoročne, keďže tu budú k dispozícii ihriská a v zime aj klzisko so syntetickým ľadom. -
Halloween v Hotelovej akadémii
2 rokyNa blížiaci sa sviatok Halloween sa žiaci Hotelovej akadémie každoročne tešia. Svoju zručnosť, kreativitu a fantáziu môžu predviesť pri vyrezávaní tekvíc. Originálne výtvory sa študentom podarili aj v tomto roku a tie najkrajšie odmenili vecnou cenou.
